
KAMEI
Husky 510 čierna-matná
- 510 liter
- Užitočné zaťaženie 75 kg
- 200 x 90 x 44 cm
- 6-ročná záruka
Funkcie a obrázky
- Komfortná posuvná montáž
- 90 mm U-skrutky pre profily strešného nosiča do šírky 83 mm
- DuoLift na otváranie a zatváranie veka strešného boxu z oboch strán
Technické údaje

Výťah DUO (otváranie na obe strany) 
Centrálny zamykací systém s bezpečnostným zámkom 
Montáž bez použitia náradia 
6-ročná záruka

| Technické údaje | Husky 510 matná čierna |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81448 01 |
| Farba veka | matná čierna |
| Volume Text | 510 liter |
| Vonkajšie rozmery (D x Š x V) | 200 x 90 x 44 cm |
| Vnútorné rozmery (D x Š x V) | 188 x 80 x 39 cm |
| Upevňovací systém | 90 mm U-skrutka |
| Otvorenie veka | Duolift |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Užitočné zaťaženie | 75 kg |
| Uzamykateľné | Áno |
| Testované a schválené podľa DIN 75302 | Áno |
| Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku | Áno |
Montážny návod Husky 510 matná čierna
Príslušenstvo
- Nástenný držiakČíslo položky 0 81208 03
S univerzálnym nástenným držiakom od KAMEI môžete svoj strešný box pohodlne a predovšetkým priestorovo úsporne uskladniť. Keď sa držiak nepoužíva, dá sa jednoducho zložiť nabok.
Odporúčaná maloobchodná cena 124,00 €
- Kryt strešného boxu / Veľkosť XXLČíslo položky 0 81315 05
206 x 95 cm
Použiteľnosť: Husky 510 , Oyster 450 , Fosco 420
Odporúčaná maloobchodná cena 47,00 €



