
KAMEI
Base 400 črna mat
- 400 liter
- 50 kg nosilnosti
- 190 x 75 x 43 cm
- 6-letna garancija
Značilnosti in slike
- Hitro snemljiv pritrdilni element ClickFix
- Za strešne nosilce s standardnimi utori
- Centralno zaklepanje z varnostno ključavnico
- DuoLift za odpiranje in zapiranje pokrova strešnega kovčka z obeh strani
Tehnični podatki

Dvigalo DUO (odpiranje na obeh straneh) 
Centralno zaklepanje z varnostno ključavnico 
Sestavljanje brez orodja 
6-letna garancija

| Tehnični podatki | Base 400 mat črna |
|---|---|
| Št. artikla | 0 81400 01 |
| Barva pokrova | mat črna |
| Volume Besedilo | 400 liter |
| Zunanje dimenzije (D x Š x V) | 190 x 75 x 43 cm |
| Notranje dimenzije (D x Š x V) | 178 x 65 x 37 cm |
| Pritrdilni sistem | ClickFix |
| Odpiranje pokrova | Duolift |
| Teža | približno 15 kg |
| Koristni tovor | 50 kg |
| Zaklepljivo | Da |
| Preizkušeno in odobreno po DIN 75302 | Da |
| Kakovosten izdelek, izdelan v Nemčiji | Da |
Navodila za sestavljanje Base 400 mat črna
Dodatki
- Stenski nosilecŠtevilka artikla 0 81208 03
Z univerzalnim stenskim nosilcem KAMEI lahko strešni kovček shranite priročno in predvsem prostorsko varčno. Ko držala ne uporabljate, ga lahko preprosto zložite na stran.
Priporočena maloprodajna cena 124,00 €
- Prevleka za strešni kovček / velikost LŠtevilka artikla 0 81313 05
190 x 75 cm
Uporabnost: Husky 330 , Husky 420 , Base 400
Priporočena maloprodajna cena 43,00 €



