
KAMEI
Husky 300 črna-mat
- 300 liter
- 50 kg nosilnosti
- 220 x 60 x 36 cm
- 6-letna garancija
Značilnosti in slike
- Udobna drsna montaža
- 90 mm U-vijaki za profile strešnega nosilca širine do 83 mm
- Sistem z dvema zaklepoma in zaščitnimi pokrovčki
- Enostransko odpiranje pokrova (desna stran v smeri vožnje)
Tehnični podatki

Enostransko odpiranje pokrova (desna stran v smeri vožnje) 
Sistem z dvema zaklepoma in zaščitnimi pokrovčki 
Sestavljanje brez orodja 
6-letna garancija

| Tehnični podatki | Husky 300 mat črna |
|---|---|
| Št. artikla | 0 81322 01 |
| Barva pokrova | mat črna |
| Volume Besedilo | 300 liter |
| Zunanje dimenzije (D x Š x V) | 220 x 60 x 36 cm |
| Notranje dimenzije (D x Š x V) | 208 x 50 x 32 cm |
| Pritrdilni sistem | 90 mm U-vijak |
| Odpiranje pokrova | Enostransko odpiranje pokrova |
| Teža | 14 kg |
| Koristni tovor | 50 kg |
| Zaklepljivo | Da |
| Preizkušeno in odobreno po DIN 75302 | Da |
| Kakovosten izdelek, izdelan v Nemčiji | Da |
Navodila za sestavljanje Husky 300 mat črna
Dodatki
- Stenski nosilecŠtevilka artikla 0 81208 03
Z univerzalnim stenskim nosilcem KAMEI lahko strešni kovček shranite priročno in predvsem prostorsko varčno. Ko držala ne uporabljate, ga lahko preprosto zložite na stran.
Priporočena maloprodajna cena 124,00 €
- Prevleka za strešni kovček / Velikost XLŠtevilka artikla 0 81314 05
230 x 75 cm
Uporabnost: Husky 300 , Husky 620 , Fosco 540
Priporočena maloprodajna cena 45 ,00 €



