
KAMEI
Husky 300 černá-matná
- 300 litr
- 50 kg užitečného zatížení
- 220 x 60 x 36 cm
- 6letá záruka
Funkce a obrázky
- Komfortní posuvná montáž
- 90 mm U-šrouby pro profily střešního nosiče do šířky 83 mm
- Systém 2 zámků s ochrannými krytkami
- Jednostranné otevírání víka (pravá strana ve směru jízdy)
Technické údaje

Jednostranné otevírání víka (pravá strana ve směru jízdy) 
Systém 2 zámků s ochrannými krytkami 
Montáž bez použití nářadí 
6letá záruka

| Technické údaje | Husky 300 matná černá |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81322 01 |
| Barva víka | matná černá |
| Volume Text | 300 litr |
| Vnější rozměry (D x Š x V) | 220 x 60 x 36 cm |
| Vnitřní rozměry (D x Š x V) | 208 x 50 x 32 cm |
| Upevňovací systém | 90 mm Třmenový šroub |
| Otevření víka | Jednostranné otevírání víka |
| Hmotnost | 14 kg |
| Užitečné zatížení | 50 kg |
| Uzamykatelné | Ano |
| Testováno a schváleno dle DIN 75302 | Ano |
| Kvalitní výrobek vyrobený v Německu | Ano |
Montážní návod Husky 300 matná černá
Příslušenství
- Nástěnný držákČíslo položky 0 81208 03
S univerzálním nástěnným držákem od KAMEI můžete svůj střešní box pohodlně a především prostorově úsporně uskladnit. Když se držák nepoužívá, lze jej jednoduše složit na stranu.
Doporučená maloobchodní cena 124,00 €
- Kryt střešního boxu / Velikost XLČíslo položky 0 81314 05
230 x 75 cm
Použitelnost: Husky 300 , Husky 620 , Fosco 540
Doporučená maloobchodní cena 45 ,00 €



