
KAMEI
Oyster 450 črna, visok sijaj
- 450 liter
- 75 kg koristne obremenitve
- 206 x 95 x 36 cm
- 6-letna garancija
Značilnosti in slike
- Hitro snemljiv pritrdilni element ClickFix
- Za strešne nosilce s standardnimi utori
- Centralno zaklepanje z varnostno ključavnico
- DuoLift in ročaj za odpiranje in zapiranje pokrova strešnega kovčka z obeh strani
- Protizdrsna podloga v notranjosti
Tehnični podatki

Dvigalo DUO (odpiranje na obeh straneh) 
Centralno zaklepanje z varnostno ključavnico 
Sestavljanje brez orodja 
6-letna garancija

| Tehnični podatki | Oyster 450 črna, visok sijaj |
|---|---|
| Št. artikla | 0 81391 21 |
| Barva pokrova | črna, visoki sijaj |
| Volume Besedilo | 450 liter |
| Zunanje dimenzije (D x Š x V) | 206 x 95 x 36 cm |
| Notranje dimenzije (D x Š x V) | 194 x 85 x 30 cm |
| Pritrdilni sistem | ClickFix |
| Odpiranje pokrova | Duolift |
| Teža | 21 kg |
| Koristni tovor | 75 kg |
| Zaklepljivo | Da |
| Preizkušeno in odobreno po DIN 75302 | Da |
| Kakovosten izdelek, izdelan v Nemčiji | Da |
Navodila za sestavljanje Oyster 450 črna visok sijaj
Dodatki
- Stenski nosilecŠtevilka artikla 0 81208 03
Z univerzalnim stenskim nosilcem KAMEI lahko strešni kovček shranite priročno in predvsem prostorsko varčno. Ko držala ne uporabljate, ga lahko preprosto zložite na stran.
Priporočena maloprodajna cena 124,00 €
- Prevleka za strešni kovček / Velikost XXLŠtevilka artikla 0 81315 05
206 x 95 cm
Uporabnost: Husky 510 , Oyster 450 , Fosco 420
Priporočena maloprodajna cena 47,00 €



