
KAMEI
Oyster 450 sort højglans
- 450 Liter
- 75 kg nyttelast
- 206 x 95 x 36 cm
- 6 års garanti
Funktioner og billeder
- ClickFix hurtigudløser
- Til tagbøjler med standardriller
- Centrallås med sikkerhedslås
- DuoLift og håndtagsliste til åbning og lukning af tagboksdækslet fra begge sider
- Skridsikker måtte indeni
Tekniske data

DUO-lift (åbning på begge sider) 
Centrallåsesystem med sikkerhedslås 
Værktøjsfri montering 
6 års garanti

| Tekniske data | Oyster 450 sort højglans |
|---|---|
| Artikel nr. | 0 81391 21 |
| Lågfarve | sort højglans |
| Volume Tekst | 450 Liter |
| Ydre mål (L x B x H) | 206 x 95 x 36 cm |
| Indvendige mål (L x B x H) | 194 x 85 x 30 cm |
| Fastgørelsessystem | ClickFix |
| Åbning af låg | Duolift |
| Vægt | 21 kg |
| Nyttelast | 75 kg |
| Låsbar | Ja |
| Testet og godkendt i henhold til DIN 75302 | Ja |
| Kvalitetsprodukt fremstillet i Tyskland | Ja |
Monteringsvejledning Oyster 450 sort højglans
Tilbehør
- VægbeslagArtikelnummer 0 81208 03
Med det universelle vægbeslag fra KAMEI kan du opbevare din tagboks bekvemt og frem for alt pladsbesparende. Når holderen ikke er i brug, kan den blot foldes til siden.
Vejl. pris 124,00 €
- Tagboksovertræk / Størrelse XXLArtikelnummer 0 81315 05
206 x 95 cm
Brugervenlighed: Husky 510 , Oyster 450 , Fosco 420
Vejl. pris 47,00 €



