
KAMEI
Husky 330 črna, visok sijaj
- 330 liter
- 50 kg nosilnosti
- 190 x 75 x 38 cm
- 6-letna garancija
Značilnosti in slike
- Udobna drsna montaža
- 90 mm U-vijaki za profile strešnega nosilca širine do 83 mm
- Enostransko odpiranje pokrova (desna stran v smeri vožnje)
Tehnični podatki

Enostransko odpiranje pokrova (desna stran v smeri vožnje) 
Centralno zaklepanje z varnostno ključavnico 
Sestavljanje brez orodja 
6-letna garancija

| Tehnični podatki | Husky 330 črna, visok sijaj |
|---|---|
| Št. artikla | 0 81446 21 |
| Barva pokrova | črna, visoki sijaj |
| Volume Besedilo | 330 liter |
| Zunanje dimenzije (D x Š x V) | 190 x 75 x 38 cm |
| Notranje dimenzije (D x Š x V) | 178 x 65 x 34 cm |
| Pritrdilni sistem | 90 mm U-vijak |
| Odpiranje pokrova | Enostransko odpiranje pokrova |
| Teža | 15 kg |
| Koristni tovor | 50 kg |
| Zaklepljivo | Da |
| Preizkušeno in odobreno po DIN 75302 | Da |
| Kakovosten izdelek, izdelan v Nemčiji | Da |
Navodila za sestavljanje Husky 330 črna visok sijaj
Dodatki
- Stenski nosilecŠtevilka artikla 0 81208 03
Z univerzalnim stenskim nosilcem KAMEI lahko strešni kovček shranite priročno in predvsem prostorsko varčno. Ko držala ne uporabljate, ga lahko preprosto zložite na stran.
Priporočena maloprodajna cena 124,00 €
- Prevleka za strešni kovček / velikost LŠtevilka artikla 0 81313 05
190 x 75 cm
Uporabnost: Husky 330 , Husky 420 , Base 400
Priporočena maloprodajna cena 43,00 €



