
KAMEI
Husky 330 černá s vysokým leskem
- 330 litr
- 50 kg užitečného zatížení
- 190 x 75 x 38 cm
- 6letá záruka
Funkce a obrázky
- Komfortní posuvná montáž
- 90 mm U-šrouby pro profily střešního nosiče do šířky 83 mm
- Jednostranné otevírání víka (pravá strana ve směru jízdy)
Technické údaje

Jednostranné otevírání víka (pravá strana ve směru jízdy) 
Centrální zamykání s bezpečnostním zámkem 
Montáž bez použití nářadí 
6letá záruka

| Technické údaje | Husky 330 černá s vysokým leskem |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81446 21 |
| Barva víka | černá s vysokým leskem |
| Volume Text | 330 litrů |
| Vnější rozměry (D x Š x V) | 190 x 75 x 38 cm |
| Vnitřní rozměry (D x Š x V) | 178 x 65 x 34 cm |
| Upevňovací systém | 90 mm Třmenový šroub |
| Otevření víka | Jednostranné otevírání víka |
| Hmotnost | 15 kg |
| Užitečné zatížení | 50 kg |
| Uzamykatelné | Ano |
| Testováno a schváleno dle DIN 75302 | Ano |
| Kvalitní výrobek vyrobený v Německu | Ano |
Návod k montáži Husky 330 černá s vysokým leskem
Příslušenství
- Nástěnný držákČíslo položky 0 81208 03
S univerzálním nástěnným držákem od KAMEI můžete svůj střešní box pohodlně a především prostorově úsporně uskladnit. Když se držák nepoužívá, lze jej jednoduše složit na stranu.
Doporučená maloobchodní cena 124,00 €
- Kryt střešního boxu / velikost LČíslo položky 0 81313 05
190 x 75 cm
Použitelnost: Husky 330 , Husky 420 , Base 400
Doporučená maloobchodní cena 43,00 €



