
KAMEI
Husky 330 čierny vysoký lesk
- 330 liter
- Užitočné zaťaženie 50 kg
- 190 x 75 x 38 cm
- 6-ročná záruka
Funkcie a obrázky
- Komfortná posuvná montáž
- 90 mm U-skrutky pre profily strešného nosiča do šírky 83 mm
- Jednostranné otváranie veka (pravá strana v smere jazdy)
Technické údaje

Jednostranné otváranie veka (pravá strana v smere jazdy) 
Centrálny zamykací systém s bezpečnostným zámkom 
Montáž bez použitia náradia 
6-ročná záruka

| Technické údaje | Husky 330 čierny vysoký lesk |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81446 21 |
| Farba veka | čierny vysokolesklý |
| Volume Text | 330 liter |
| Vonkajšie rozmery (D x Š x V) | 190 x 75 x 38 cm |
| Vnútorné rozmery (D x Š x V) | 178 x 65 x 34 cm |
| Upevňovací systém | 90 mm U-skrutka |
| Otvorenie veka | Jednostranné otváranie veka |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Užitočné zaťaženie | 50 kg |
| Uzamykateľné | Áno |
| Testované a schválené podľa DIN 75302 | Áno |
| Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku | Áno |
Montážny návod Husky 330 čierny vysoký lesk
Príslušenstvo
- Nástenný držiakČíslo položky 0 81208 03
S univerzálnym nástenným držiakom od KAMEI môžete svoj strešný box pohodlne a predovšetkým priestorovo úsporne uskladniť. Keď sa držiak nepoužíva, dá sa jednoducho zložiť nabok.
Odporúčaná maloobchodná cena 124,00 €
- Kryt strešného boxu / veľkosť LČíslo položky 0 81313 05
190 x 75 cm
Použiteľnosť: Husky 330 , Husky 420 , Base 400
Odporúčaná maloobchodná cena 43,00 €



