
KAMEI
Fosco 420 črna mat
- 420 liter
- 75 kg koristne obremenitve
- 195 x 80 x 40 cm
- 6-letna garancija
Značilnosti in slike
- Hitro snemljiv pritrdilni element ClickFix
- Za strešne nosilce s standardnimi utori
- Centralno zaklepanje z varnostno ključavnico
- DuoLift in ročaj za odpiranje in zapiranje pokrova strešnega kovčka z obeh strani
- Protizdrsna podloga v notranjosti
Tehnični podatki

Dvigalo DUO (odpiranje na obeh straneh) 
Centralno zaklepanje z varnostno ključavnico 
Sestavljanje brez orodja 
6-letna garancija

| Tehnični podatki | Fosco 420 mat črna |
|---|---|
| Št. artikla | 0 81551 01 |
| Barva pokrova | mat črna |
| Volume Besedilo | 420 liter |
| Zunanje dimenzije (D x Š x V) | 195 x 80 x 40 cm |
| Notranje dimenzije (D x Š x V) | 183 x 66 (spredaj) / 60 (zadaj) x 35 cm |
| Pritrdilni sistem | ClickFix |
| Odpiranje pokrova | Duolift |
| Teža | 18 kg |
| Koristni tovor | 75 kg |
| Zaklepljivo | Da |
| Preizkušeno in odobreno po DIN 75302 | Da |
| Kakovosten izdelek, izdelan v Nemčiji | Da |
Navodila za sestavljanje Fosco 420 mat črna
Dodatki
- Stenski nosilecŠtevilka artikla 0 81208 03
Z univerzalnim stenskim nosilcem KAMEI lahko strešni kovček shranite priročno in predvsem prostorsko varčno. Ko držala ne uporabljate, ga lahko preprosto zložite na stran.
Priporočena maloprodajna cena 124,00 €
- Prevleka za strešni kovček / Velikost XXLŠtevilka artikla 0 81315 05
206 x 95 cm
Uporabnost: Husky 510 , Oyster 450 , Fosco 420
Priporočena maloprodajna cena 47,00 €



