
KAMEI
Fosco 420 čierna-matná
- 420 liter
- Užitočné zaťaženie 75 kg
- 195 x 80 x 40 cm
- 6-ročná záruka
Funkcie a obrázky
- Rýchloupínací uzáver ClickFix
- Pre strešné nosiče so štandardnými drážkami
- Centrálne zamykanie s bezpečnostným zámkom
- DuoLift a úchytka na otváranie a zatváranie veka strešného boxu z oboch strán
- Protišmyková podložka vo vnútri
Technické údaje

Výťah DUO (otváranie na obe strany) 
Centrálny zamykací systém s bezpečnostným zámkom 
Montáž bez použitia náradia 
6-ročná záruka

| Technické údaje | Fosco 420 matná čierna |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81551 01 |
| Farba veka | matná čierna |
| Volume Text | 420 liter |
| Vonkajšie rozmery (D x Š x V) | 195 x 80 x 40 cm |
| Vnútorné rozmery (D x Š x V) | 183 x 66 (predná časť) / 60 (zadná časť) x 35 cm |
| Upevňovací systém | ClickFix |
| Otvorenie veka | Duolift |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Užitočné zaťaženie | 75 kg |
| Uzamykateľné | Áno |
| Testované a schválené podľa DIN 75302 | Áno |
| Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku | Áno |
Montážny návod Fosco 420 matná čierna
Príslušenstvo
- Nástenný držiakČíslo položky 0 81208 03
S univerzálnym nástenným držiakom od KAMEI môžete svoj strešný box pohodlne a predovšetkým priestorovo úsporne uskladniť. Keď sa držiak nepoužíva, dá sa jednoducho zložiť nabok.
Odporúčaná maloobchodná cena 124,00 €
- Kryt strešného boxu / Veľkosť XXLČíslo položky 0 81315 05
206 x 95 cm
Použiteľnosť: Husky 510 , Oyster 450 , Fosco 420
Odporúčaná maloobchodná cena 47,00 €



