
KAMEI
Fosco 420 černá-matná
- 420 litr
- 75 kg užitečné zatížení
- 195 x 80 x 40 cm
- 6letá záruka
Funkce a obrázky
- Rychloupínací uzávěr ClickFix
- Pro střešní nosiče se standardními drážkami
- Centrální zamykání s bezpečnostní pojistkou
- DuoLift a madlo pro otevírání a zavírání víka střešního boxu z obou stran
- Protiskluzová podložka uvnitř
Technické údaje

Výtah DUO (otevírání na obě strany) 
Centrální zamykání s bezpečnostním zámkem 
Montáž bez použití nářadí 
6letá záruka

| Technické údaje | Fosco 420 matná černá |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81551 01 |
| Barva víka | matná černá |
| Volume Text | 420 litr |
| Vnější rozměry (D x Š x V) | 195 x 80 x 40 cm |
| Vnitřní rozměry (D x Š x V) | 183 x 66 (přední) / 60 (zadní) x 35 cm |
| Upevňovací systém | ClickFix |
| Otevření víka | Duolift |
| Hmotnost | 18 kg |
| Užitečné zatížení | 75 kg |
| Uzamykatelné | Ano |
| Testováno a schváleno dle DIN 75302 | Ano |
| Kvalitní výrobek vyrobený v Německu | Ano |
Montážní návod Fosco 420 matná černá
Příslušenství
- Nástěnný držákČíslo položky 0 81208 03
S univerzálním nástěnným držákem od KAMEI můžete svůj střešní box pohodlně a především prostorově úsporně uskladnit. Když se držák nepoužívá, lze jej jednoduše složit na stranu.
Doporučená maloobchodní cena 124,00 €
- Kryt střešního boxu / Velikost XXLČíslo položky 0 81315 05
206 x 95 cm
Použitelnost: Husky 510 , Oyster 450 , Fosco 420
Doporučená maloobchodní cena 47,00 €



