
KAMEI
Husky 420 čierna-matná
- 420 liter
- Užitočné zaťaženie 75 kg
- 165 x 88 x 44 cm
- 6-ročná záruka
Funkcie a obrázky
- Komfortná posuvná montáž
- 90 mm U-skrutky pre profily strešného nosiča do šírky 83 mm
- DuoLift na otváranie a zatváranie veka strešného boxu z oboch strán
Technické údaje

Výťah DUO (otváranie na obe strany) 
Centrálny zamykací systém s bezpečnostným zámkom 
Montáž bez použitia náradia 
6-ročná záruka

| Technické údaje | Husky 420 matná čierna |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81420 01 |
| Farba veka | matná čierna |
| Volume Text | 420 liter |
| Vonkajšie rozmery (D x Š x V) | 165 x 88 x 44 cm |
| Vnútorné rozmery (D x Š x V) | 155 x 78 x 39 cm |
| Upevňovací systém | 90 mm U-skrutka |
| Otvorenie veka | Duolift |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Užitočné zaťaženie | 75 kg |
| Uzamykateľné | Áno |
| Testované a schválené podľa DIN 75302 | Áno |
| Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku | Áno |
Montážny návod Husky 420 matná čierna
Príslušenstvo
- Nástenný držiakČíslo položky 0 81208 03
S univerzálnym nástenným držiakom od KAMEI môžete svoj strešný box pohodlne a predovšetkým priestorovo úsporne uskladniť. Keď sa držiak nepoužíva, dá sa jednoducho zložiť nabok.
Odporúčaná maloobchodná cena 124,00 €
- Kryt strešného boxu / veľkosť LČíslo položky 0 81313 05
190 x 75 cm
Použiteľnosť: Husky 330 , Husky 420 , Base 400
Odporúčaná maloobchodná cena 43,00 €



