
KAMEI
Husky 420 černá-matná
- 420 litr
- 75 kg užitečné zatížení
- 165 x 88 x 44 cm
- 6letá záruka
Funkce a obrázky
- Komfortní posuvná montáž
- 90 mm U-šrouby pro profily střešního nosiče do šířky 83 mm
- DuoLift pro otevírání a zavírání víka střešního boxu z obou stran
Technické údaje

Výtah DUO (otevírání na obě strany) 
Centrální zamykání s bezpečnostním zámkem 
Montáž bez použití nářadí 
6letá záruka

| Technické údaje | Husky 420 matná černá |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81420 01 |
| Barva víka | matná černá |
| Volume Text | 420 litr |
| Vnější rozměry (D x Š x V) | 165 x 88 x 44 cm |
| Vnitřní rozměry (D x Š x V) | 155 x 78 x 39 cm |
| Upevňovací systém | 90 mm Třmenový šroub |
| Otevření víka | Duolift |
| Hmotnost | 15 kg |
| Užitečné zatížení | 75 kg |
| Uzamykatelné | Ano |
| Testováno a schváleno dle DIN 75302 | Ano |
| Kvalitní výrobek vyrobený v Německu | Ano |
Montážní návod Husky 420 matná černá
Příslušenství
- Nástěnný držákČíslo položky 0 81208 03
S univerzálním nástěnným držákem od KAMEI můžete svůj střešní box pohodlně a především prostorově úsporně uskladnit. Když se držák nepoužívá, lze jej jednoduše složit na stranu.
Doporučená maloobchodní cena 124,00 €
- Kryt střešního boxu / velikost LČíslo položky 0 81313 05
190 x 75 cm
Použitelnost: Husky 330 , Husky 420 , Base 400
Doporučená maloobchodní cena 43,00 €



