
KAMEI
Fosco 540 čierna-matná
- 540 liter
- Užitočné zaťaženie 75 kg
- 216 x 94 x 44 cm
- 6-ročná záruka
Funkcie a obrázky
- Rýchloupínací uzáver ClickFix
- Pre strešné nosiče so štandardnými drážkami
- Centrálne zamykanie s bezpečnostným zámkom
- DuoLift a úchytka na otváranie a zatváranie veka strešného boxu z oboch strán
- Protišmyková podložka vo vnútri
Technické údaje

Výťah DUO (otváranie na obe strany) 
Centrálny zamykací systém s bezpečnostným zámkom 
Montáž bez použitia náradia 
6-ročná záruka

| Technické údaje | Fosco 540 matná čierna |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81541 01 |
| Farba veka | matná čierna |
| Volume Text | 540 liter |
| Vonkajšie rozmery (D x Š x V) | 216 x 94 x 44 cm |
| Vnútorné rozmery (D x Š x V) | 204 x 80 (predné) / 74 (zadné) x 39 cm |
| Upevňovací systém | ClickFix |
| Otvorenie veka | Duolift |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Užitočné zaťaženie | 75 kg |
| Uzamykateľné | Áno |
| Testované a schválené podľa DIN 75302 | Áno |
| Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku | Áno |
Montážny návod Fosco 540 matná čierna
Príslušenstvo
- Nástenný držiakČíslo položky 0 81208 03
S univerzálnym nástenným držiakom od KAMEI môžete svoj strešný box pohodlne a predovšetkým priestorovo úsporne uskladniť. Keď sa držiak nepoužíva, dá sa jednoducho zložiť nabok.
Odporúčaná maloobchodná cena 124,00 €
- Kryt strešného boxu / Veľkosť XLČíslo položky 0 81314 05
230 x 75 cm
Použiteľnosť: Husky 300 , Husky 620 , Fosco 540
Odporúčaná maloobchodná cena 45 ,00 €



