
KAMEI
Fosco 540 černá-matná
- 540 litr
- 75 kg užitečné zatížení
- 216 x 94 x 44 cm
- 6letá záruka
Funkce a obrázky
- Rychloupínací uzávěr ClickFix
- Pro střešní nosiče se standardními drážkami
- Centrální zamykání s bezpečnostní pojistkou
- DuoLift a madlo pro otevírání a zavírání víka střešního boxu z obou stran
- Protiskluzová podložka uvnitř
Technické údaje

Výtah DUO (otevírání na obě strany) 
Centrální zamykání s bezpečnostním zámkem 
Montáž bez použití nářadí 
6letá záruka

| Technické údaje | Fosco 540 matná černá |
|---|---|
| Číslo článku | 0 81541 01 |
| Barva víka | matná černá |
| Volume Text | 540 litr |
| Vnější rozměry (D x Š x V) | 216 x 94 x 44 cm |
| Vnitřní rozměry (D x Š x V) | 204 x 80 (přední) / 74 (zadní) x 39 cm |
| Upevňovací systém | ClickFix |
| Otevření víka | Duolift |
| Hmotnost | 22 kg |
| Užitečné zatížení | 75 kg |
| Uzamykatelné | Ano |
| Testováno a schváleno dle DIN 75302 | Ano |
| Kvalitní výrobek vyrobený v Německu | Ano |
Návod k montáži Fosco 540 matná černá
Příslušenství
- Nástěnný držákČíslo položky 0 81208 03
S univerzálním nástěnným držákem od KAMEI můžete svůj střešní box pohodlně a především prostorově úsporně uskladnit. Když se držák nepoužívá, lze jej jednoduše složit na stranu.
Doporučená maloobchodní cena 124,00 €
- Kryt střešního boxu / Velikost XLČíslo položky 0 81314 05
230 x 75 cm
Použitelnost: Husky 300 , Husky 620 , Fosco 540
Doporučená maloobchodní cena 45 ,00 €



